pl  en

Szczepionki na COVID produkuje firma, która ma zarzutu korupcyjne i handluje bronią

Szczepionki na COVID produkuje firma, która ma zarzutu korupcyjne i handluje bronią

Jednym z najważniejszych warunków, jakie musi spełnić firma, która ma za zadanie wyprodukować i sprzedawać życiodajne szczepionki na koronawirusa, jest zaufanie publiczne.

Korona wirus

Jeśli jest to natomiast wielki koncern farmaceutyczny, którego zadaniem jest głównie nastawić się na wielkie zyski, to trudno pozbyć się wrażenia, że szczepionka jest tylko kolejnym sposobem na zarobienie pieniędzy. Tak też jest z firmami, które obecnie proponują fantastyczne rozwiązanie na zakończenie pandemii, w postaci szczepionek.czytaj więćej >>

Raden czyszczenie rpzemysłowe

Raden czyszczenie przemysłowe

czyszczenie przemysłowe

Czym się zajmujemy? To proste, tam gdzie ogromny przemysł oraz produkcja na szeroką skale podczas której pracuje tysiące ludzi, nie sposób utrzymać ład i porządek, tym bardziej gdy w grę wchodzą substancje których pozostałości ciężko zneutralizować. W takich miejscach niestety pani Basia z miotłą sobie nie poradzi! Wówczas pojawiamy się my- ekipa Raden, technologie czyszczeń są naszą pasją i angażujemy się w nią całym sercem.

Na rynku działamy od 1999roku i naszym celem jest ciągły rozwój, dlatego posiadamy liczne certyfikaty pozwalające na bezpieczną pracę w trudno dostępnych miejscach oraz specyficznych warunkach. Posiadamy sprzęt z najwyższej półki do zadań specjalnych, między innymi odkurzacze do zbierania pyłów zapalnych oraz wiele innych- warto zajrzeć do zakładki OFERTA.

Korzystamy wyłącznie z dopracowanych w naszym laboratorium środków chemicznych, tak by skuteczność była naszym znakiem rozpoznawczym, jesteśmy gotowi na każdą ewentualność i żadne zanieczyszczenia nie są dla nas wyzwaniem- zachęcamy do odwiedzenia zakładki REALIZACJE.czytaj więćej >>

SOP Solutions

SOP system oceny placówek

Niestety żyłka do interesu nie zawsze wystarczy, już dawno odkryliśmy sposób w jaki należy kształtować biznes tak by z roku na rok zwiększał swój przychód.

Dlaczego potrzebujesz właśnie nas?

Zajmujemy się dokładną analizą działania handlowego, w tym celu stworzyliśmy wyjątkową aplikację której zadaniem jest wspieranie utrzymania najwyższej jakości w punktach handlowo usługowych, stworzyliśmy ją tak, by działała na urządzeniach mobilnych- wystarczy ci tablet, ta metoda umożliwia personalizacje pod najważniejsze dla ciebie i twojego biznesu kryteria.

Wierzymy że skuteczne monitorowanie pracy i jej analiza to klucz do zrozumienia i zwiększenia jakości usług, która jest najważniejsza dla naszych klientów!

Czym charakteryzuje się nasz system?

Prosty w obsłudze, czytelny panel managera oraz intuicyjny interfejs audytorski oparty na kolorowych i wyraźnych punktach do kliknięcia.

Integracja z systemem kasowym w celu analizy wyników sprzedawcy.

Zostaw konkurencje w tyle i wywinduj swoje wyniki dzięki precyzyjnej pracy- Zapraszamy do kontaktuczytaj więćej >>

Co polacy sądzą o trójkątach w łóżku? Seks czat czy randki w realu

Tęsknota za bliskością

Podobnie, jak dorośli, także nastolatkowie mogą z czasem tęsknić za bliskością. To, że przybywanie w pobliżu „sympatii” jest czymś co przyprawia ich o szybsze bicie serca jest zrozumiałe. Podobnie, jak to, że jest to miłe uczucie, zwłaszcza jeśli tamta osoba odwzajemnia ich zainteresowanie. Wiele zależy od dojrzałości emocjonalnej, która jak wiadomo u każdego z nas jest inna. Jednak w czasie „burzy hormonów” może to jeszcze nie być za bardzo wykształcona dojrzałość. A zastanawiając się, czy takie zauroczenie ma szanse przemienić się w coś trwalszego. Można dojść do wniosku, że różnie to bywa. Nastolatkiem można być w wieku trzynastu lat, w przypadku dziewczynek. Natomiast u chłopców podobne zdarzenia mają miejsce około szesnastego lub siedemnastego roku życia. I tak jeśli chodzi o miłość, to stanowi ona nieco głębszy rodzaj uczuć, a także pewną świadomość, co oznacza wzajemna troska oraz wspólne życie. To branie odpowiedzialności nie tylko za własne życie, ale także za życie innych osób.

Zauroczenie, czy miłość?

Tak naprawdę czasem może być trudno odróżnić jedno od drugiego. Bywa, że zauroczenie staje się z czasem mocniejsze, odwzajemnione i przeistacza się w miłość. Ale czasem zdarza się i tak, że zostaje ono zapamiętanie jako tylko zauroczenie, nie niesie za sobą pozytywnych wspomnień, mogło się też wiązać z bólem. Ale i tak pozostaje w naszej pamięci, jako coś co wspomina się dobrze, jako pewnego rodzaju doświadczenie. Z jednej strony człowiek rodzi się zdolny, żeby kochać. Ale z drugiej każdy z nas od maleńkości uczy się miłości. Uczy się ją odczuwać i okazywać, tak jak stawiać pierwsze kroki, w momencie zauroczenia zachowujemy się nieporadnie. Bywa także, że oszukujemy sami siebie, odnośnie tego co czujemy. Kiedy już zauroczenie zmienia się w miłość, możemy nawet odczuwać pewnego rodzaju strach przed nieznanym. Przed tym uczuciem, jednak następuje to dopiero wówczas, gdy uczucie jest odwzajemnione, albo ma przynajmniej szanse, aby takim się stać.

 czytaj więćej >>

Kolejne zauroczenie w moim nauczycielu

Kolejne zauroczenie

Są też przypadki, kiedy pierwsze zauroczenie, mimo, że było odwzajemnione nie zmienia się w miłość, a para rozstaje się. Wtedy z czasem można wspominać z łezką w oku, takie wspaniałe uczucie, które kojarzy się nie mniej, nie więcej, ale z pewnego rodzaju doświadczeniem. To jakby zbieranie pewnego rodzaju lekcji od życia, albo pokonywanie kolejnych poziomów w grze. Jednak gra, to tylko zabawa, a zauroczenie to coś o wiele poważniejszego,

zwłaszcza jeśli zmienia się choć na jakiś czas w coś większego i nazywanego miłością. Nigdy do końca nie wiadomo, czy dane zauroczenie przeistoczy się w miłość, czy zostanie rozproszone w tej fazie, a potem zniknie, albo przerodzi się w niechęć. Aż do kolejnego razu, ale tym razem zupełnie innego,

może bogatszego o pewnego rodzaju doświadczenia. Może tak się właśnie stanie, a może jeszcze nie?

 czytaj więćej >>

Co się dzieje w głowie dziecka po rozwodzie rodziców

Co się dzieje w głowie dziecka po rozwodzie rodziców

Rozwód to dość traumatyczne przeżycie dla wszystkich. Rozpada się coś, co wydawać by się mogło, miało przetrwać na wieki. Rodzina, to coś więcej, niż tylko związek dwojga ludzi, zwłaszcza jeśli pojawia się w niej dziecko. To już nie jest tylko zwykła chęć dzielenia się miłością pary, ale także nowy wymiar związku, coś bardziej pełnego. A dla dziecka bezpieczna przystać, która ma mu pozwolić na zdobycie doświadczenia, nauczyć go okazywania emocji oraz przeżywania własnego życia, jak najlepiej. Rodzina nie tylko ma zadanie spełniać swoje obowiązki, jaki jest utrzymywanie dziecka dopóki się uczy i nie jest samodzielne.

Rodzina jest także po to, aby pozwolić mu znaleźć swoje własne pasje i odkryć kierunki, którymi chce taki młody człowiek podążać. Warto mieć zawsze na uwadze dobro dziecka, ale czasem bywa i tak, że małżeństwo się rozpada. Wtedy nic już nie jest, takie jak kiedyś było. Poza tym, że rozwodzący się ludzie mają do sobie żal, czysto przed podjęciem decyzji o rozstaniu pojawiają się kłótnie. Są to burzliwe wymiany zdań, a awantury w rozpadającej się rodzinie, mogą wybuchać nagle, a także mieć dość drastyczny przebieg. Bywa, że małżonkowie wtedy biegają po całym domu, trzaskają drzwiami, a także wyzywają się od najgorszych.

W niektórych przypadkach dochodzić może do gróźb, ale także wymiany wzajemnych pretensji. Czasem powodem rozpadu rodziny może być pojawienie się u któregoś z małżonków, nowego partnera. Czasem to nałóg, z którego nie chce wyjść któryś z małżonków. Ale powody bywają też inne, na przykład wygórowane ambicje, kiedy ona chce, aby mąż zarabiał coraz więcej i więcej. A ten nie ma już siły, ani czasu na nic innego, poza pracą.

Dziecko w takich sytuacjach, może czuć się zagubione, a nawet poczuwać się do odpowiedzialności za rozpad takiego małżeństwa. Zwłaszcza jeśli od czasu do czasu, któryś z małżonków przytacza sytuacje, kiedy jeszcze nie było go na świecie.czytaj więćej >>

Trzynastolatka zostanie mamą, czy można było uniknąć ciąży? Kto zawinił?

Trzynastolatka zostanie mamą, czy można było uniknąć ciąży? Kto zawinił?

Ciąża to nie lada wyzwanie, wiąże się ze zmianą trybu życia, a także najczęściej chęcią założenia własnej rodziny. Decyzja o dziecku przychodzi nieco później. A jeśli chodzi o nieplanowane ciąże, to bywa że te są powodem zawierania małżeństw, albo umacniają istniejący już związek. O ile ten ma solidne podstawy, a obie osoby są odpowiedzialne i dojrzały do brania odpowiedzialności nie tylko za samego siebie.

Ciąża u nastolatek

Zdarza się, że ciekawe życia nastolatki próbują nowych rzeczy, w tym także kontaktów z płcią przeciwną. Zaczyna się niewinnie od pocałunków, jednak jeśli para jest sobą mocno zauroczona, albo nawet już zakochana, wówczas sytuacja może się wymknąć spod kontroli. Okazać się może wtedy, że dziewczyna zaszła w ciąże, bo albo nie korzystała z pigułek antykoncepcyjnych, albo jej chłopak olał sprawę. Albo co gorsza oboje stwierdzili, że nic się przecież nie może im właśnie przydarzyć. Jeśli są to osoby dojrzałe emocjonalnie, a także powyżej piętnastego roku życia, ich nowo rozpoczęta rodzina, może mieć jakiś sens o ile wytrwają do ślubu, albo sąd udzieli im wcześniej zgody.

Trzynastoletnia mama? seks czat

Wiek młodzieży, która dojrzewa szybciej z roku na rok zmniejsza swoją granicę. Dzieje się tak za sprawą mocno zmienionych obyczajów społecznych. Ale także nieco większego dostępu do edukacji z zakresu współżycia. Niestety, nie zawsze jest to wiedza pochodząca od specjalistów. A najczęściej kończy się tak, że informacje tego rodzaju są pozyskiwane od rówieśników. W dodatku takich, którzy sami jeszcze mało wiedzą, albo nie przekazują pełnych informacji.

Uniknięcie ciąży

Zacząć należy od tego, że dojrzałość fizyczna dziewczyn w wieku nastu lat, zaczyna się dość szybko. Tymczasem dojrzałość emocjonalna nieco później, a pełna dojrzałość emocjonalna, przychodzi wraz z wiekiem i doświadczeniem. Nastolatkowie mogą w pewnym wieku zacząć próbować różnego rodzaju zachowań, między innymi takich jak całowanie się, czy trzymanie za ręce. A z czasem także innych aktywności i zachowań, które mają na celu przynoszenie im satysfakcji. Trzynastolatki mogą już mieć potrzeby takie, jak dorosłe kobiety, ale emocjonalnie nie są jeszcze gotowe na ten etap. Są gotowe jedynie na delikatne pieszczoty, takie jak trzymanie się za ręce i pierwszy pocałunek. Ale nie trzeba tłumaczyć, że to może się skończyć źle, zwłaszcza jeśli chłopak, albo mężczyzna jest dużo starszy. Na przykład siedemnastolatek, może już chcieć seksu, tymczasem jeśli namówi na to trzynastolatkę, to może wyrządzić jej krzywdę na całe życie. Warto też wiedzieć, że w przypadku odbycia stosunku byłby pociągnięty do odpowiedzialności karnej, jako nieletni, ale jednak. A to może zaszkodzić także jemu, gdyż zostałby umieszczony w zakładzie poprawczym. A to dla chłopców w jego wieku, mogłoby okazać się mocno szkodliwe.

Kto zwinił, jeśli trzynastolatka w ciąży?czytaj więćej >>

Pierwsza miłość nastolatków. Zauroczenie czy miłość do końca życia?

Pierwsza miłość nastolatków. Zauroczenie czy miłość do końca życia? 

Jak to jest z tą pierwszą miłością? Zastanawia się wielu młodych ludzi, ale także ich rodzice. Wiadomo, że w okresie dojrzewania buzują hormony, ale także pojawia się pierwsze zainteresowanie innymi osobami. Z czasem, może ono przybierać na sile, a nawet stać pewnego rodzaju obsesją. Młody człowiek, może nie wiedzieć na początku co się z nim dzieje, dlaczego tak jest, że ciągle za kimś tęskni. W dodatku, nie może sam siebie zrozumieć, a wszyscy wokół każą mu się ciągle tylko uczyć. Zauroczenie może się objawiać na różne sposoby, między innymi przez spędzanie czasu przy telefonie i oczekiwanie na wiadomości. seks czat Albo nadzieja, że ten jedyny, albo ta jedyna zechcą się kiedyś zainteresować naszą osobą. Czasem się tak zdarza, a czasem nie. Wtedy może się okazać, że to jednostronna miłość, ale także później pewnego rodzaju cierpienie związane z utratą wszelkich nadziei na dalszą relację.czytaj więćej >>

Nagie zdjęcia żony czy pokazywać na seks czat

Mineto.tv ale, żeby tak pokazywać?

Wokół odsłaniania ciała, pojawia się wiele kontrowersji, chociaż temat nie stanowi już tabu, jak jeszcze kilka wieków temu. Kwestia dotyczy nie tylko samych strojów, które zbyt wiele odsłaniają, ale także na przykład publikowania swoich zdjęć np. w kostiumie kąpielowym, albo seks czat  co gorsza toples. Jednak w tej kwestii także dużo się ostatnio zmieniło.czytaj więćej >>

Niegrzeczne zabawy dla dorosłych seks czat

Niegrzeczne zabawy dla dorosłych

Niektóre zabawy są przeznaczone dla osób dorosłych, takich 18+ gdyż mają związek z odpowiedzialnością za swoje życie oraz ewentualnie życie nowych istot ;) W większości przypadków, osoby zdecydowane na uprawianie seksu, albo się zabezpieczają, albo biorą pod uwagę ewentualność zostania rodzicem. Jednak jest to na tyle silny popęd, że niekiedy nic nie jest w stanie powstrzymać nas przed oddaniem się tej, swoistej pasji, jaką może dać przyjemność związana z niegrzeczną zabawą dla dorosłych.czytaj więćej >>

<< < 1 2 3 > >>