pl  en

Pierwsza miłość nastolatków. Zauroczenie czy miłość do końca życia?

Tęsknota za bliskościąseks kamery

Podobnie, jak dorośli, także nastolatkowie mogą z czasem tęsknić za bliskością. To, że przybywanie w pobliżu „sympatii” jest czymś co przyprawia ich o szybsze bicie serca jest zrozumiałe. Podobnie, jak to, że jest to miłe uczucie, zwłaszcza jeśli tamta osoba odwzajemnia ich zainteresowanie. Wiele zależy od dojrzałości emocjonalnej, która jak wiadomo u każdego z nas jest inna. Jednak w czasie „burzy hormonów” może to jeszcze nie być za bardzo wykształcona dojrzałość. A zastanawiając się, czy takie zauroczenie ma szanse przemienić się w coś trwalszego. Można dojść do wniosku, że różnie to bywa. Nastolatkiem można być w wieku trzynastu lat, w przypadku dziewczynek. Natomiast u chłopców podobne zdarzenia mają miejsce około szesnastego lub siedemnastego roku życia. I tak jeśli chodzi o miłość, to stanowi ona nieco głębszy rodzaj uczuć, a także pewną świadomość, co oznacza wzajemna troska oraz wspólne życie. To branie odpowiedzialności nie tylko za własne życie, ale także za życie innych osób.

Zauroczenie, czy miłość?

Tak naprawdę czasem może być trudno odróżnić jedno od drugiego. Bywa, że zauroczenie staje się z czasem mocniejsze, odwzajemnione i przeistacza się w miłość. Ale czasem zdarza się i tak, że zostaje ono zapamiętanie jako tylko zauroczenie, nie niesie za sobą pozytywnych wspomnień, mogło się też wiązać z bólem. Ale i tak pozostaje w naszej pamięci, jako coś co wspomina się dobrze, jako pewnego rodzaju doświadczenie. Z jednej strony człowiek rodzi się zdolny, żeby kochać. Ale z drugiej każdy z nas od maleńkości uczy się miłości. Uczy się ją odczuwać i okazywać, tak jak pierwsze kroki, w momencie zauroczenia zachowujemy się nieporadnie. Bywa także, że oszukujemy sami siebie, odnośnie tego co czujemy. Kiedy już zauroczenie zmienia się w miłość, możemy nawet odczuwać pewnego rodzaju strach przed nieznanym. Przed tym uczuciem, jednak następuje to dopiero wówczas, gdy uczucie jest odwzajemnione, albo ma przynajmniej szanse aby takim się stać.

Pierwsza i ostatnia

Zdarzają się też takie zauroczenia, które następują w wieku lat nastu, ale na tym ich końcowym etapie. Jest to wiek około szesnastu, siedemnastu lat w przypadku młodych mężczyzn. A w przypadku młodych dziewczyn, nieco wcześniej bo między czternastym, a szesnastym rokiem życia. Jeśli takie osoby wykazują dużą dojrzałość emocjonalną, a także ich wzajemne zainteresowanie sobą nie minie, tak jak mija wakacyjna miłość, a także będą ono dbać o to uczucie i się wzajemnie szanować jednocześnie poznając się i poznając swoje odczucia. Tak jakby ucząc się miłości nawzajem. Wtedy może się zdarzyć, że takie pierwsze zauroczenie zmieni się w prawdziwą, dojrzałą miłość, a potem związek. I przy odpowiednim podejściu, ten może przetrwać długo, bardzo długo, a nawet do końca życia. Ale to zdarza się niezwykle rzadko, jest to dar dla obojga młodych, darmowe seks kamery a także pozwala im wzajemnie wzrastać i czerpać po równo z nieograniczonego źródła, jakim jest miłość.

Kolejne zauroczenie

Są też przypadki, kiedy pierwsze zauroczenie, mimo że było odwzajemnione nie zmienia się w miłość, a para rozstaje się. Wtedy z czasem można wspominać z łezką w oku, takie wspaniałe uczucie, które kojarzy się nie mniej, nie więcej, ale z pewnego rodzaju doświadczeniem. To jakby zbieranie pewnego rodzaju lekcji od życia, albo pokonywanie kolejnych poziomów w grze. Jednak gra, to tylko zabawa, a zauroczenie to coś o wiele poważniejszego, zwłaszcza jeśli zmienia się choć na jakiś czas w coś większego i nazywanego miłością. Nigdy do końca nie wiadomo, czy dane zauroczenie przeistoczy się w miłość, czy zostanie rozproszone w tej fazie, a potem zniknie, albo przerodzi się w niechęć. Aż do kolejnego razu, ale tym razem zupełnie innego, może bogatszego o pewnego razu doświadczenia, a może jeszcze nie? 0
seks za darmo seks kamery seks czat seks kamerki mineto sex czat sex kamery darmowe seks czaty


Poprzedni Następny