pl  en

Czy pierwszy raz boli?

Jednym z pierwszych pytań, jakie przychodzą nam do głowy w związku z uprawianiem seksu z dziewicą, to czy będzie ją to boleć. Choć głosy są różne, to taka informacja przepływa często między rozmowami. Czy jest to prawda? I co w takim razie powiedzieć na kobiety, które temu zaprzeczają?

Z czym wiąże się zerwanie błony dziewiczej?czytaj więćej >>

Jak namówić dziewczynę na spróbowanie czegoś nowego w łóżku?

Jednym z najważniejszych błędów, jakie są powielane w stałych związkach, to wkradająca się rutyna, która niszczy namiętność i całą zabawę. Nie wszyscy są jednak wystarczająco otwarci na podjęcie prób z nowymi gadżetami lub są do tego źle nastawieni. Jak to zmienić?

Przemyć informację o dobrej zabawie na sex kamerki 

 czytaj więćej >>

Czemu dziewczyny zdradzają?

Jeśli mówi się o tym, że mężczyźni zdradzają w związkach, to tylko dlatego, ze kobiety rzadziej łapie się na gorącym uczynku. Kobiety bardzo często zdradzają zwłaszcza w związkach, gdzie nie ma jeszcze dzieci, chociaż nie ma na to reguły.

Jak wykryć zdradę własnej partnerki?czytaj więćej >>

Czemu dziewczyny lubią starszych facetów?

Widok młodej dziewczyny z dużo starszym mężczyzną zazwyczaj wiąże się z przekonaniem, że pewnie upolowała na sponsora. Co jednak z tymi, które lepiej zarabiają od męża lub nie ma on do zaoferowania trzech jachtów? Takie związki zazwyczaj kryją dużo więcej niż mogłoby się wydawać.

Mów do mnie tatusiu , daj mi mega orgazm


czytaj więćej >>

<< < 1 2 3 > >>